Hledáte nejlepší nabídku letenky?

česko španělsko malý lomeček

Lomeček – Wikipedie
Lomeček (německy Klein Lometz) je malá vesnice, část obce Úmonín v okrese Kutná Hora. Nachází se asi tři kilometry jižně od Úmonína.
Mrákov, Lomeček | Církevní turistika
Zatopený bývalý kamenolom s křišťálově průzračnou vodou se nachází 8 km jižně od obce Mrákov. Lokalita je vhodná pro potápěče všech kategorií. Pod hladinou je umístěna největší…
Lomeček u Mrákova
Plzeňský kraj má na svém seznamu mnoho zatopených lomů, ovšem tento malý kamenolom upoutá pozornost nejednoho nadšence do potápění.
Výlet na Lomeček. - Tipy na výlet |
Podzimní odpoledne se překlenulo do druhé poloviny, když jsme se rozhodli pro návštěvu poutního místa ##:a nedaleko Vodňan. Pro místní to je a vždy zřejmě bude Lomeček.
Akvárium naruby: V Lomečku pozorují podvodní život osm metrů...
Nedaleko Domažlic lze zažít tu pravou „verneovku“ ve stylu Dvaceti tisíc mil pod mořem. V areálu Lomečku u obce Starý Klíčov je v osmimetrové hloubce zapuštěna největší podvodní pozorovatelna v Česku.
Lomeček u Domažlic
Výlet za potápěním plný překvapení
Lomeček -
Koncerty v areálu zatopeného bývalého lomu mají magickou atmosféru. Zažít to můžete sami v Lomečku na Plzeňsku. Lomeček nabízí festivaly, koncerty, ale i třeba pozorování vodních tvorů a krás z podvodní kabiny.
ČR, Mrákov: Lomeček – pozorování ryb z podvodní kabiny (www...
Nenechte se zmást, právě zimní období je k pozorování podvodního světa nejvhodnější. Voda je průzračně čistá a kolem vás krouží štiky, candáti, karasi a hejna kaprů. Lom v Mrákově na Domažlicku je toho důkazem.
Video: Unikátní podvodní pozorovatelna v Česku. Ryby se vám...
Přibližně pět tisíc ryb žije v lomu Lomeček, který se nachází několik kilometrů od Domažlic. Majitel areálu Zdeněk Zrůst tu ve spolupráci s potápěčským klubem OSAC Plzeň vybudoval podvodní pozorovatelnu.
Mrákov - Lomeček - YouTube
První návštěva lomu v Mrákově

Nejširší online nabídka letů

Zajištění nejlepší ceny

Hromada spokojených klientů

Slevové letenky za výhodné ceny

Pořiďte si nejvýhodnější letenky do míst, které vás okouzlí krásou nebo neobvyklostí.

Objevit letenky