Hledáte nejlepší nabídku letenky?

covid izrael

Israel Covid-19 Corona Tracker
Israel Covid-19 Corona Tracker: The only independent World Health Organization (WHO) recognized one stop platform for verified data and news.
Izrael ohlásil "zázračný" lék na covid. Cílí přímo na plíce...
Testovaná látka zmírňuje imunitní reakci, devětadvacet z třiceti covidových pacientů opustilo nemocnici do pěti dní. Odborníci ale naděje mírní.
Israel Covid - Coronavirus Statistics - Worldometer
Israel Coronavirus update with statistics and graphs: total and new cases, deaths per day, mortality and recovery rates, current active cases, recoveries, trends and timeline.
Izrael zavádí leteckou uzávěru. Covid se v zemi šíří i přes...
Izrael zruší od pondělních 23:00 SEČ do 31. ledna veškerou osobní leteckou dopravu na svých letištích ve snaze zpomalit šíření nového koronaviru. Zákaz se nebude týkat zahraničních nákladních, hasičských či zdravotnických letadel.
Norsko ruší většinu pandemických opatření, Izrael covid pasy...
Norsko s okamžitou platností ruší většinu dosud platných protipandemických opatření. Lidé už nemusí povinně pracovat z domova, ruší se také limit deseti osob pro návštěvy v domácnostech.
Izrael dostal od CDC nejvyšší varování před cestováním na Covid
Americká centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) klasifikovala Izrael na úroveň 4 pro riziko Covid-19, nejvyšší úroveň v jeho systému, a doporučila
Izrael vyhrává! První den bez úmrtí na Covid-19. Čelí ale nové...
V pátek zemřeli pouze čtyři lidé. Ve všech nemocnicích v zemi se zavírají specializovaná oddělení Covid-19, úřady ruší omezení, včetně nařízení nosit roušky na veřejných místech. Fotografie z Izraele ukazují radostné lidi bez roušek...
Izrael v „tichosti“ zrušil covid pasy i opatření |
Pokles počtu nakažených je natolik povzbudivý, že Izrael v úterý zrušil některá z posledních omezení týkajících se koronaviru.
Izrael dosáhl kolektivní imunity na covid-19. Tvrdí to tamní...
Izrael je pravděpodobně první zemí s kolektivní imunitou na covid-19. V zemi totiž klesají počty nakažených, a to i po rozvolňování epidemických opatření, tvrdí tamní experti. Naočkovaných je více než polovina izraelských obyvatel.
Izrael a Covid 19 - Blog
Lépe být mrtvý, než rudý. AM Yisrael CHAI Arallu Akbar Sionista - Islamofob - Antikomunista Bohabojný židovský Antikrist Jsem přítelem Izraele a jeho politiky.

Nejširší online nabídka letů

Zajištění nejlepší ceny

Hromada spokojených klientů

Slevové letenky za výhodné ceny

Pořiďte si nejvýhodnější letenky do míst, které vás okouzlí krásou nebo neobvyklostí.

Objevit letenky