Hledáte nejlepší nabídku letenky?

hokej nakažených město itálie

Počet obětí koronaviru se v Itálii vyšplhal na sedm, nakažených...
Podle italských úřadů se nakazilo koronavirem v Itálii 229 lidí, z toho sedm zemřelo. Stát se tak dostal na třetí příčku v počtu nejvíce případů na světě, na prvním místě je stále Čína.
Covid-19 usmrtil první dva Evropany, města na severu Itálie...
V Itálii dnes zemřel už druhý člověk, který onemocněl po nákaze novým typem koronaviru. V pátek úřady informovaly, že ve městě Padova zemřel osmasedmdesátiletý muž, který se tak stal prvním Evropanem, jenž nákaze podlehl.
ON-LINE: V Itálii rekordně přibývá uzdravených, v Rusku počty...
Počet potvrzených případů nákazy koronavirem na pětimilionovém Slovensku překročil tisícovou hranici. Ve čtvrtek přibylo podle tamního národního centra zdravotnických informací 72 nakažených oproti 114 případům ve středu, což znamenalo...
Počet nakažených v Itálii přesáhl 2,5 tisíce, Španělsko hlásí...
Celkově 79 lidí už v Itálii podlehlo onemocnění Covid-19. Stoupl i počet nakažených, oproti pondělním 2036 dnes země eviduje 2502 případů nákazy. První španělská oběť měla podle deníku El País zemřít již 13.
Epidemie ukončila hokej v Německu i EBEL. Fotbal se zavírá před...
Epidemie nového koronaviru ohrožuje sportovní klání po celém světě. Nejnověji na ní reagovali v Lize mistrů, bundeslize či na Slovensku.
V Itálii překonal počet obětí 13 000, nakažených je přes 110...
Itálie zaznamenala za posledních 24 hodin dalších 727 obětí nemoci Covid- 19 uvedl ve středu večer náčelník Civilní ochrany Andrea Borrelli. Celkem nemoc v zemi zabila už 13 155 osob.
Itálie má již sedm obětí koronaviru. V Lyonu izolovali autobus...
Už sedm obětí si vyžádala nákaza novým typem koronaviru v Itálii. Jak informovala italská veřejnoprávní stanice RAI, šestá oběť pocházela z města Brescia a rovněž trpěla rakovinou.
Nakaženého Johnsona převezli do nemocnice na testy. Příznaky...
Premiér Spojeného království Boris Johnson byl podle britských médií převezen do nemocnice. Jeho mluvčí uvedl, že jde o preventivní opatření. Johnson má podstoupit další test, protože u něj i po 10 dnech přetrvaly příznaky.
Nakažených koronavirem je v Itálii už přes 130. Benátky zrušily...
Itálie je nejvíce postiženou zemí novým koronavirem v Evropě. Vláda a guvernéři jednotlivých oblastí podnikají mimořádná opatření. V severní Itálii ruší kulturní akce nebo fotbalová utkání.
Itálie hlásí přes tisícovku nakažených za den. Nejvíc od...
Dění v souvislosti s koronavirovou epidemií u nás i ve světě sledujeme online.

Nejširší online nabídka letů

Zajištění nejlepší ceny

Hromada spokojených klientů

Slevové letenky za výhodné ceny

Pořiďte si nejvýhodnější letenky do míst, které vás okouzlí krásou nebo neobvyklostí.

Objevit letenky