Hledáte nejlepší nabídku letenky?

oči slovník česko chorvatský překladač

Rozlucka -
Chystáte dámskou jízdu na rozlučku se svobodou některé z Vás? Ukažte na večírku, že Vy jste ta šťastná. Poslední kusy skladem: white - velikost S, značka Sol´s miss
Překladač |
Vícejazyčný online překladač. Kvalitně překládá s využítím moderních technologií.
A
O S T R A V S KÝ S L O V N Í K . Ostravština je oficiálně středolašské nářečí českého typu . Ostravské axiomy . Jsou nepsané zásady, které platí, ať chceme, nebo nechceme, a najdeme je tedy i v ostravštině.
Slovníky Lingea | On-line slovníky, překlady, gramatiky a ...
Kvalitní on-line slovníky, překlady, konverzace, gramatiky, témata a jazykové hry zdarma.
Česko španělský slovník online — Nastavení slovníku
Překladač a slovník online Česko-španělský překladač čínský, francouzský, chorvatský, italský, japonský, německý, polský, ruský, španělský či švédský, dále pak jazyky pobaltské nebo esperanto. Na portálu můžete překládat věty nebo texty.
Anobic: Kapesní překladače řeči a vět
Už několik let s neutuchajícím zájmem sledujeme, jak se největší světové vydavatelské domy a internetová knihkupectví pomalu ale jistě obracejí po větru, který vane směrem od tištěných knih k jejich elektronickým sestrám. Současně s tím se (nejen) v
-žhavé novinky ze světa celebrit, nejnovější články o vztazích mezi lidmi a mnoho dalšího. Server provozují ve spolupráci portál a vydavatelství Borgis.
Blog: Zprávy ECTACO - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic
Ne každý je talentem na jazyky a proto je tento hlasový překladač pro většinu uživatelů, ať už k aktivnímu používání nebo jenom jako jistota při nenadálých situacích. Vytvořil ECTACO CR - 2/5/2019 16:28:00 ... Česko - Chorvatský kapesní hlasový překl
Seznam Slovník
Vícejazyčný online slovník. Překlady z češtiny do angličtiny, francouzštiny, němčiny, španělštiny, italštiny, ruštiny, slovenštiny a naopak.
Překladač celých vět a textů online do 66 jazyků
je překladač celých vět online. Překládá jednotlivá slova i celé věty do 66 jazyků. 3 překladače v jednom. Google překladač, překladač Yandex a Bing.

Nejširší online nabídka letů

Zajištění nejlepší ceny

Hromada spokojených klientů

Slevové letenky za výhodné ceny

Pořiďte si nejvýhodnější letenky do míst, které vás okouzlí krásou nebo neobvyklostí.

Objevit letenky