Hledáte nejlepší nabídku letenky?

řecko dostalo první zoubky

První zoubky -
Stále nevíte, jak správně se starat o zoubky vašeho dítka? Zajímá vás, kdy bylo mělo začít používat zubní pastu,..
První zoubky jsou důležité - Rodiče
Obvykle nejde o jednoduchý proces a rodiče o něm vědí dlouho dopředu, přesto první zoubek miminka vzbudí v rodičích vlnu nadšení. Sice není úplně venku, jen tak vykukuje z dásně, ale svou bělostí září jak měsíček na obloze.
Jak dlouho rostou první zoubky? - Diskuze -
Jak dlouho rostou první zoubky? už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.
První dětské zoubky
První zoubky vašeho drobečka se objeví zhruba kolem šestého měsíce dítěte. Tento termín však spíš berte jako orientační, každé dítě je totiž jiné a tak i prořezávání prvních tesáků probíhá odlišně.
První zoubky už jsou tady! | MÁMA A JÁ
Mléčný (dočasný) chrup se začíná vyvíjet už v prenatálním období – v 6. až 10. týdnu. Se 4.–6. měsícem embryonálního vývoje děťátka bývá spojována mineralizace…
Kdy rostou první zoubky – prořezávání zoubků
Růst prvních zubů patří k vývoji kostry v prvních třech letech života dítěte. První zuby se většinou prořežou tak v půl roce, ale není nic
Kdy miminku začnou růst první zoubky? - Diskuze -
Kdy miminku začnou růst první zoubky? už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.
Když rostou první zoubky -
Během prvního roku života projde děťátko neuvěřitelným vývojem. Kromě krásných zážitků jako je první překulení na bříško nebo doba, kdy se začíná batolit a žvatlat, přináší první rok života i období, které pro malého človíčka nemusí být...
První zoubky u miminek | Bebivita
Když dětem rostou první zoubky, je to často stresující období. Poradíme vám, jak ho co nejlépe zvládnout a jak o první zoubky pečovat.
Jak se poznají první zoubky a kdy začínají růst? - Modrý koník
Chtěla jsem se zeptat, jak se poznají první zoubky a kdy začínají růst? - I o tom se diskutuje na Modrém koníku. Přečti si zkušenosti a názory ostatních.

Nejširší online nabídka letů

Zajištění nejlepší ceny

Hromada spokojených klientů

Slevové letenky za výhodné ceny

Pořiďte si nejvýhodnější letenky do míst, které vás okouzlí krásou nebo neobvyklostí.

Objevit letenky