Hledáte nejlepší nabídku letenky?

schiff mexiko cancún

Cancún - průvodce, památky, zajímavá místa |
Cancún je mexickým městem nacházejícím se v jihovýchodní části země. Konkrétně na severovýchodním pobřeží poloostrova Yucatán v mexickém státě Quintana Roo.
Dovolená Cancún – zájezdy, výlety v Cancúnu, zajímavá místa
Cancún vznikl jako protiváha letoviska Acapulco a de facto na zelené louce. Předtím, než tu vznikly první resorty, tu byla jen malá rybářská vesnička, kam by na dovolenou odjel málokdo.
Cancún informace pro turisty |
Cancún, Rady a tipy na dovolenou do destinace Mexiko - aktuální počasí, měnové kurzy, roaming, hotely a další. Nechte si poradit než vyrazíte!
Cancún – Wikipedie
Cancún ( kaŋˈkun) je lázeňské město na pobřeží státu Quintana Roo na jihovýchodě Mexika. Je omýváno vodami Karibského moře.
Cancún - Dovolená 2022 - CK Fischer
Pozvánka do střediska Cancún na mexickém poloostrově Yucatán. Hotely, zájezdy, zajímavá místa, pláže, aktivity. Rezervujte si dovolenou v Cancúnu s CK Fischer.
Cancún (Mexiko) | Z Košíc do sveta
Rovnako ako počas dňa, aj večer môžete zažiť nezabudnuteľné dobrodružstvo. Cancún je totiž známy svojím rušným nočným životom a nekončiacou párty. Jedinečné bary, karibské drinky a skvelá hudba vám zaručene pripravia večer, na ktorý...
Hotel Flamingo Cancún Resort, Mexiko Cancún - 965 € Invia
Hotel Flamingo Cancún Resort, recenzie hotela Flamingo Cancún Resort, dovolena a zájazdy do hotela Flamingo Cancún Resort. Invia je najväčší online predajca zájazdov, ktorý ponúka zájazdy od desiatok cestovných kancelárií.
Cancún není pravé Mexiko. To je ale nedaleko - Novinky
Kdo z návštěvníků Yucatanu si chce užít opravdové Mexiko, musí opustit sterilní prostředí oblíbeného Cancúnu. Na poloostrově je snad každé místo zajímavější než toto luxusními hotely prošpikované město.
Cancún Mexiko
Ve skutečnosti je Cancún tvořen dvěmi naprosto rozdílnými světy - starým městečkem Cancún a hotelovou zónou. I v samotném městě Cancún najdeme banky, nákupní centra, restaurace a pěkné menší hotýlky, které nejsou ovšem přímo na pláži.
Mise Mexiko - #8 Cancún
On se vracel do Tulumu a já pak chtěla pokračovat do Cancúnu. Puerto Morelos je klidné malé město. Ovšem je tady značné množství turistů.

Nejširší online nabídka letů

Zajištění nejlepší ceny

Hromada spokojených klientů

Slevové letenky za výhodné ceny

Pořiďte si nejvýhodnější letenky do míst, které vás okouzlí krásou nebo neobvyklostí.

Objevit letenky