Hledáte nejlepší nabídku letenky?

severní kypr kyrenia o cestování

Moře - Kypr - Severní Kypr - Kyrenia - CK Afrodita
Kyrenia /Girne/ je vzkvétajícím pobřežním letoviskem na severním pobřeží Kypru. Díky své poloze v turecké části Kypru není ještě zcela zasažena cestovním ruchem jako letoviska na jihu a tak si zde můžete užít opravdu klidnou relaxační...
Severní Kypr, Kyrenia/Girna - cestopis z rozděleného ostrova
Deník z cesty po Kypru.
Severní Kypr informace pro turisty |
Severní Kypr ho sdílí s jižním sousedem Kyperskou republikou. Na severu se hovoří turecky, jih ovládla řečtina. V turecké části jsou dosud patrné známky násilného rozdělení ostrova v 70. letech.
Severní Kypr
K pobytu na severním Kypru je nezbytný cestovní pas, přechod hranice mezi oblastí severního a jižního Kypru je pro turisty možný bez jakéhokoliv omezení (nutný cestovní pas).
Severní Kypr, Kypr 2022/2023 |
Pohodlný nákup dovolené se - pestrá nabídka zájezdů od významných cestovních kanceláří do celého světa. Denně nové Last Minute nabídky.
Kyrenia - Severní KYPR - Kypr - dovolená 2022 - 2023 |
Zájezdy last a first minute do severo - kyperského letoviska Kyrenia. Výlety za antickými památkami, svébytná kultura s nádechem tureckých tradic.
Severní Kypr: poslední panenské Středomoří | Magazín...
Severní Kypr je protipólem Kypru na jihu, který je blízký Řecku. Tady jsou živé tradice turecké, ale největší kouzlo Severního Kypru poznáte v jeho nedotčenosti turistickým ruchem.
Dovolená Severní Kypr 2022: autentické Středomoří | EXIM tours
Severní Kypr je krásná země, ještě nezasažená masovou turistikou. Vyberte si zájezd a prožijte dovolenou plnou pohody s nádherným koupáním a minimem turistů.
Dovolená Severní Kypr (turecká část) 2022
Dovolená na severním Kypru (turecká část) na Kypru za atraktivní ceny. Vydejte se s námi letecky na severní Kypr (turecká část) a vychutnejte si takovou dovolenou, jaká má být.
Severní Kypr dovolená 2022, Kypr - zájezdy od 300 CK - Invia
Dovolená Severní Kypr 2022. Porovnejte si ceny zájezdů do destinace Severní Kypr, Kypr od více než 300 pojištěných CK. Invia garantuje nejnižší cenu na trhu včetně všech slev a akcí.

Nejširší online nabídka letů

Zajištění nejlepší ceny

Hromada spokojených klientů

Slevové letenky za výhodné ceny

Pořiďte si nejvýhodnější letenky do míst, které vás okouzlí krásou nebo neobvyklostí.

Objevit letenky